מאמרים

מאמרים

הסעות לטיולים בארץ

ארץ ישראל התברכה באוצרות טבע, מקומות היסטוריים, תצפיות, נחלים ואטרקציות שונות, שהופכות את עולם התיירות הישראלית למשגשג. אתרי התיירות בישראל יכולים להיות מיועדים ליחיד, לזוג, למשפחה או לקבוצת עובדים או חברים, המעוניינים לצאת משגרת יומם לטיול כיפי ומאתגר.

קרא עוד 


הסעות במיניבוס בישראל

פתרונות תחבורה עבור מוסדות פרטיים, ציבוריים או אירועים ותיירות הם מצרך מבוקש, ומכילים מגוון של אפשרויות לפי דרישות וצרכיי הלקוח. אמצעי התחבורה המרכזיים הם אוטובוס המיועד לכמות גדול של נוסעים, מוניות טרנזיט או מוניות אישיות המיועדות לכמות קטנה, ובאמצע נמצא המיניבוס, שיכול להכיל עד כ-20 איש לערך. לבחירה במיניבוס יתרונות רבים והוא מתאים לסוגים שונים של אירועים וממלא צרכים מגוונים של דרישות.

קרא עוד 


סוגי רכבי הסעות: מגוון עצום של אפשרויות

יש אינספור מקרים בהם אנחנו זקוקים לרכב הסעות: אפשר להזכיר, למשל, טיול באחד מחלקי הארץ, הסעות ילדים לבית הספר או אפילו אורחים לחתונה. בכל אחד מהמקרים הללו, עוד לפני שאנחנו בוחרים בחברה שתבצע את המשימה החשובה הזו בשבילנו, עולות מספר שאלות מהותיות: באיזה סוג של רכב הסעה נבחר? ומהם היתרונות של כל אחד מהם?.

קרא עוד 


מחירי הסעות בארץ: האם זה משתלם?

החלטתם שאתם מעוניינים להשתמש בשירותיה של חברת הסעות, תהא המטרה של הנסיעה אשר תהא. במצב הזה, כאשר אתם מבררים את האפשרויות העומדות בפניכם, אתם מבינים שהגעתם לשדה משחק רחב ביותר: ניתן לבחור באוטובוסים או במיניבוסים, במוניות או בואנים, בטרנזיתים או ברכבי VIP, וכן הלאה. המחיר, כמובן, משתנה בכל אחד מהמקרים.

קרא עוד 


הסעה לילדים

במהלך שנת הלימודים, מאות אלפי ילדים מגיעים למוסד החינוך שלהם באמצעות שירות הסעה לילדים. בשל הכמות העצומה של הילדים המשתמשים בשירות זה, ישנו מגוון רחב של חברות הסעה המציעות את השירות למוסדות החינוך, לעיריות השונות ולהורי הילדים. על כן, ישנה חשיבות מכרעת בבחירת חברת ההסעות, אשר תעניק לילדכם נסיעה בטוחה ונעימה מן הבית ליעדם ובחזרה.

קרא עוד 


הסעות לאירועים  

כיום, אירועים רבים נערכים באזורים רחוקים ומבודדים תחת כיפת השמיים, בכדי להעניק לאירוע ייחודיות, ומראה המשתלב עם הטבע. יחד עם זאת, האסטטיקה של אולם האירועים, לעיתים פוגמת באפשרות הגעה נוחה באופן פרטי למוזמני האירוע. המרחק הגיאוגרפי בשילוב עם הקשיים והעלויות הכרוכים בהגעה עד לאולם אירועים מרוחק, מתריעים לא מעט אורחים, אשר לעיתים אף מעדיפים לוותר על האירוע בשל כך. לכן, רבים מן האורחים אשר מעוניינים להגיע לאירוע, בוחרים בפתרון האופטימאלי, הסעות קבוצתיות, אשר מקלות על אופן ההגעה, ומאפשרות נסיעה רגועה, בטוחה וחסרת מאמץ, מן הבית לאירוע ובחזרה.

קרא עוד


הסעות לבתי ספר

מידי יום בשנת הלימודים, כרבע מיליון ילדים מגיעים לבית הספר, באמצעות הסעה מאורגנת על ידי חברת הסעות מקצועית. זאת בשל העובדה, כי הסעות לבתי ספר טומנות בחובן יתרונות רבים, אשר מאפשרים הגעה פשוטה, מהירה ובטיחותית של הילדים לבית הספר. על כן, אין עוררין לגבי חשיבותן של הסעות לבתי ספר, במיוחד כאשר ישנם מקרים בהם לילדים אין דרך אחרת להגיע לבית הספר, בשל מרחק גיאוגרפי בין ביתם לבית הספר. יחד עם זאת, מוטלת על מוסדות החינוך, העיריות ואף על ההורי הילדים, אחריות מכרעת בבדיקת חברת ההסעות לבית הספר.

קרא עוד


הסעות לחתונות

בעבר איש לא היה מעלה בדעתו, כי בכדי להגיע לחתונה של חבר או קרוב משפחה, עליו להזמין הסעה מאורגנת, אשר תסיע אותו מביתו הישר לחתונה ובחזרה. למעשה, הסעות לחתונות נחשבו כמותרות, אשר אין בהן צורך ממשי. אך, כיום, הסעות לחתונות, הפכו לדרך שכיחה ביותר בקרב המוזמנים להגעה לחתונה, כאשר צעירים ומבוגרים כאחד, מעדיפים להסיר את אחריות ההגעה מכתפיהם, ולהגיע באמצעות הסעה קבוצתית מאורגנת.

 קרא עוד

Nagishly- Dont touch