טיולים ותיירות פנים

מתכננים טיול לכל המשפחה? מחפשים דרך נוחה לטייל בארץ עם אורחים שהגיעו מחו"ל? מארגנים טיול עבור בית הספר וזקוקים לרכב הסעות?

הדרך הקלה והנוחה ביותר – חברת הסעות לטיולים!

חברת המפתח תעבורה בע''מ מציעה שירותי הסעות לטיולים עם צי כלי רכב מפוארים ומאובזרים, לנסיעה בטוחה ומהנה!


אם אתם מתכננים טיול ברחבי הארץ, אין ספק שצפויה לכם חוויה עמוסת זכרונות ואטרקציות – בהנחה שתצליחו למצוא פתרון תחבורה ראוי. בישראל של 2013, זה ממש לא מובן מאליו. לרבים מאיתנו אין בנמצא רכב פרטי, או לכל הפחות כזה שיכול לבצע משימה מורכבת מסוג זה (למשל, מבחינת כמות הנוסעים). כמו כן, ברור החשש של חלק מאיתנו מנסיעה למקומות רחוקים, עם תנאי דרך שונים ממה שאנו רגילים אליהם.

אז מה הפתרון? פשוט מאד: במרוצת השנים, יותר ויותר אנשים הבינו כי אחד הצעדים החשובים בדרך לתכנון טיול מושלם הוא השארת מפתחות הרכב בידי חברת הסעות מקצועית. אנחנו, בחברת המפתח תעבורה בע''מ, נאפשר לכם להבין מדוע, וכן נציע את הפתרונות שלנו בתחום.

הכול מתחיל ברכב ההסעה

כאשר אנחנו מדברים על הסעות לטיולים ותיירות פנים, אחת הסוגיות המרכזיות היא נוחות. אחרי הכול, לא פעם אנחנו שומעים על אנשים אשר תנאי הנסיעה הרעועים בטיול הוציאו מהם את החשק לטייל, ואפילו הרסו את החוויה כולה. אצלנו במפתח תעבורה בע''מ אנו מקפידים על נוחיותם של כלי הרכב: כולם מרווחים ומאובזרים היטב, מצוידים בכיסאות מרופדים, מערכות שמע מתקדמות ומערכות מיזוג אוויר.

כמובן שלא ניתן להוציא מהמשוואה גם את סוגיית הבטיחות. כלי הרכב שלנו מחזיקים בכל האישורים הנדרשים לצורך ביצוע הנסיעות האלה. הם עוברים ביקורות תקופתיות מקיפות על ידי קצין הבטיחות שלנו, ומותאמים לנהלים המשתנים מפעם לפעם. על אותו עיקרון, הנהגים אשר לוקחים לידיהם את ההגה הם מנוסים ומקצועיים כולם, ויבצעו את המשימה על הצד הטוב ביותר.

דבקות בלוח הזמנים

כאשר אתם עורכים טיול, לא תרצו בוודאי להיות בפיגור אחרי לוח הזמנים שקבעתם לכם. למעשה, זהו אחד הדברים המתסכלים ביותר שעלולים לקרות, לעיתים עד לרמת הפיכת הטיול כולו למיותר. אצלנו זה לא עקרי: הדגש השלישי החשוב שלנו, אחרי בטיחות ונוחות, הוא על דייקנות. אנחנו מתייחסים ללוח הזמנים כיותר מאשר קו מנחה בלבד, ולא חורגים ממנו בשום צורה.

למעשה, שירות ההסעות שלנו מאפשר לכם אפילו לנצל טוב יותר את הזמן שלכם. אתם לא מבזבזים שעות בחיפושים אחר האתרים השונים לאורך הדרך, או במציאת חניה. הנהגים שלנו מתכוננים לכל נסיעה ונסיעה, ולא משאירים דבר ליד הגורל.

התאמה לצרכי הלקוח

אנחנו מציעים לכם הסעות לטיולים בכל חלקי ארץ ישראל, ומאפשרים תכנון טיול המתאים לרצונות שלכם כמו כפפה ליד. נשמח להעניק לכם מהניסיון שלנו בארגון לוח הזמנים, בדרך שתאפשר לנסיעה כולה להיות יעילה הרבה יותר.

דגש חשוב נוסף הוא שאנו מאפשרים למעשה הסעות לטיולים ותיירות פנים לכל המעוניין בכך: החל ממשפחה קטנה, דרך כיתות ועד למקומות עבודה וארגונים שלמים. רכבי ההסעה נקבעים על פי מספר האנשים שנכנסים לתמונת הטיול, בצורה הגמישה והנוחה לכם ביותר: בין אם מוניות, מינובוסים, אוטובוסים או כל דבר אחר.

כמו כן, אנו מציעים אפשרות תקשורת עם הלקוח במספר שפות. כתוצאה, התמחות אחרת שלנו היא בעריכת טיולים לקבוצות תיירים מכל רחבי העולם, המגיעים להתרשם מכל הטוב שיש למדינת ישראל להציע.

טיול מתחיל בפנייה אלינו

באם אתם מתכננים טיול, בצפון או בדרום הארץ, לקבוצה קטנה או גדולה, נוכל לסייע לכם. אנחנו מתמחים בתחום ההסעות מזה עשרות שנים (מאז 1973, ליתר דיוק), וניצור עבורכם את חבילת ההסעה המושלמת - וכל זאת במחיר אטרקטיבי לכל הדעות. למעשה, על רקע עליית מחירי הדלק העצומה של השנים האחרונות, מדובר כאן בחיסכון פיננסי של ממש.

אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר, ואנו מבטיחים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר!.

Nagishly- Dont touch