הסעות לנכים

מחפשים חברת הסעות לנכים?

חברת המפתח תעבורה בע"מ, בעלת ניסיון רב בתחום ותשמח להעניק לכם שירותי הסעות אמינים ובטוחים!


בשנים האחרונות, נושא המודעות לצרכיהם של בעלי המוגבלויות גובר. יחד עם זאת, נראה כי המצב בישראל עדיין רחוק מלהיות אידיאלי. היות ונכים רבים אינם מסוגלים לנהוג ברכב פרטי, הם נאלצים להתבסס על התחבורה הציבורית. הבעיה היא שאוטובוסים ורכבות בישראל אינם מותאמים לצרכיהם של בעלי המוגבלויות, בלשון המעטה. הפתרון הכמעט יחידי עבורם הוא פניה לחברה המתמחה בשירותי הסעות לנכים. בהסעות המפתח תעבורה בע''מ אנו מודעים לכך, ובאמתחתנו צי רחב של כלי רכב המותאם לקשיים של אלה, ומאפשר להם להתנייד באופן הנוח ביותר עבורם.

על הקשיים שבמוגבלות הפיזית

אין זה סוד כי נכים רבים אינם כשירים לנהיגה. גם כאשר הם יכולים לעשות זאת, עומד מולם לא פעם גם הקושי הכלכלי: זאת מכיוון שכלי רכב המותאמים לנכים נחשבים ליקרים יותר, לעיתים אפילו בעשרות אחוזים. היות ורבים מאוכלוסיה זו מעוניינים גם הם להתנייד באופן ראוי, לעבוד או ללמוד, ואפילו לקחת חלק בחיים התרבותיים של ישראל - הם פונים לשירותי התחבורה הציבורית. לא תמיד זה עובד.

אנו קוראים בעיתונים לא פעם על מקרים שגורמים לנו לזעזוע. על בעלי מוגבלויות שמספרים כיצד האוטובוסים או הרכבות לא מאפשרים להם לעלות עליהם, בין אם מסיבה טכנית ובין אם ממדיניות קלוקלת של הנהגים השונים. ניכר כי הדרך להנגשה זו עדיין ארוכה, וצפויות שנים רבות עד שנוכל לסמן "וי" על השלמת המשימה.

הפתרון: הסעות לנכים

חברות ההסעות הפכו, עם השנים, לפתרון הישים היחידי עבור נכים. למעשה, התקנות של משרד התחבורה דורשות שעל כל עשרים כלי רכב שמציעה חברת הסעות עבור לקוחותיה, אחד לפחות יהיה מותאם לבעלי המוגבלויות. עובדה זו למעשה מוציאה משדה המשחק את חברות ההסעות הקטנות, אשר באמתחתן כלי רכב בודדים, ומשאירה בו רק חברות ותיקות ומנוסות. הסעות המפתח תעבורה בע''מ עונה על ההגדרה הזו בדיוק.

בחברת הסעות המפתח תעבורה בע''מ אנו מציעים מאגר רחב של כלי רכב חדישים ומאובזרים, רבים מהם מותאמים לצרכים המגוונים של בעלי המוגבלויות הפיזיות. הרכבים נוחים, מאפשרים את המרווח הדרוש לנוסעים, ומחזיקים בכל התשתית הנדרשת עבור הנוסעים: כיסאות בטיחותיים, מכבש היורד לרצפה, מוט אחיזה לנוסעים ועוד.

בנוסף, באמתחתנו האישורים הבטיחותיים אשר החוק מחייב. כלי הרכב כולם עוברים רענון מדי מספר שנים כדי להתאים לדרישות המשתנות של משרד התחבורה. גם הנהגים שלנו נחשבים למקצועיים ולמנוסים ביותר, ויעברו כל נסיעה ונסיעה בדרך הפשוטה והבטוחה ביותר.

חשוב לזכור כי אנחנו מציעים הסעות לנכים לכל מטרה ולכל צורך. יכולות להיות אלה הסעות קבועות לעבודה או לבתי ספר, הסעות מזדמנות לסידורים (בתי חולים, בנקים וכדומה) או אפילו הסעות לטיולים לכל אורכה של מדינות ישראל.

התאמה לצרכים

אנו מודעים למורכבות היחסית של הסעות נכים, ועושים הכול על מנת להתאים את כלי הרכב לצרכים שלהם: הן מבחינת האביזרים שצריכים להיות ברכב, התאמתם למלווים שעשויים להתווסף לבעלי המוגבלויות, מספר הנוסעים או כל דבר אחר. כמו כן, ברור שצריך להיות הבדל בין הסעות קבועות לאלה הנעשות באופן חד פעמי. נשמח להעניק לכם ייעוץ מקיף על הדרך הטובה ביותר להתאים את רכב ההסעות לאוכלוסיה האמורה, וכן נלווה אתכם לכל אורך ההליך.

צרו עימנו קשר

באם אתם או אדם הקרוב לכם סובלים ממגבלה פיזית מסוימת, אנו נוכל לעמוד שם בשבילכם. אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתרשם מהפתרונות המגוונים שאנו מציעים עבורכם. באפשרותכם גם להשאיר את פרטיכם – אנחנו מבטיחים לחזור לכל פניה ופניה.

Nagishly- Dont touch