הסעות לטיולים בארץ

ארץ ישראל התברכה באוצרות טבע, מקומות היסטוריים, תצפיות, נחלים ואטרקציות שונות, שהופכות את עולם התיירות הישראלית למשגשג. אתרי התיירות בישראל יכולים להיות מיועדים ליחיד, לזוג, למשפחה או לקבוצת עובדים או חברים, המעוניינים לצאת משגרת יומם לטיול כיפי ומאתגר.
 

חברות התחבורה הפרטיות מציעות פתרונות מעולים עבור טיולים שכאלה ומסייעות למעשה בשינוע האנשים ממקום למקום, בין אם מדובר בקבוצה גדולה או בקבוצה קטנה, ובין אם מדובר ביום אחד או בכמה ימים. היתרונות של בחירה בהסעה מאורגנת הם רבים, ומתאימים לסוגים שונים של טיולים וקבוצות.
 

ביטחון, יעילות ונוחות – היתרונות בהזמנת הסעה מאורגנת

הטיול שלכם הוא אירוע שלא חוזר על עצמו בשגרה, ולמעשה מהווה נקודת יציאה בה אתם נושמים לרווחה, נהנים, משכילים ונרגעים. הבחירה בהסעה מאורגנת לטיולים, נושאת עימה המון יתרונות שיוכלו לסייע לכם בהבטחת המטרה שלשמה התכנסתם והיא פשוט ליהנות מהטיול.
 

· גיבוש – בין אם מדובר בטיול משפחתי או בקבוצת עובדים, ההסעה בתחבורה מאורגנת תיצור מצב בו הקבוצה נמצאת יחד בכלי תחבורה מתאים, ויכולה ליהנות מהחברה אחד של השני, בדרך ובחזרה מהטיול, או במהלכו. הדבר חשוב מאין כמוהו למטרת הטיול שכן, הגיבוש הוא ערך עליון, היוצר אווירה טובה ואנרגיות חיוביות, אשר ילוו את הטיול מתחילתו ועד סופו.

· נוחות ויעילות – ארגון של טיול הוא פרויקט לא פשוט, במיוחד כאשר מדובר בקבוצה גדולה יותר או פחות. על כן, רכב שיהיה צמוד אליכם במהלך הטיול, יעזור מאוד להיפטר מכמה דאגות, שיכולות להעיק עליכם ולפגום במהלכו התקין של הטיול.

בימי כיף של עובדים למשל, ישנה חשיבות גדולה לעמידה בזמנים ועל מנת לא לפספס אף פעילות, התחבורה היא נתון מכריע. בדרך זו לא תצטרכו לדאוג היכן כל רכב נמצא, והטיול יוכל לעבור בנעימות וביעילות.

· בטיחות – טיולים מטעם מקום העבודה או טיולי בית ספר או משפחה, יכולים לפתוח פתח לסיכונים מיותרים, במיוחד כאשר נדרשת הנעה של אנשים ממקום למקום וערנות. על כן, על מנת לאבטח את משתתפי הטיול ועל מנת לא לשכוח אף אחד באף מקום, תחבורה מוזמנת מהווה פיתרון מושלם.

כך תוכלו לפקח, שכל מי שאמור להיות בטיול אכן נמצא שם, ולא לנהוג כאשר אתם כבר מותשים ועייפים.

· חיסכון – גם אם נדמה לכם שמדובר בהוצאה נוספת לטיול שאתם מארגנים, למעשה אתם חוסכים הרבה מאוד כסף, כאשר אתם מזמינים תחבורה לטיול שלכם. כשמדובר בהסעות של ימי כיף לעובדים, תשלום הדלק עבור רכבים פרטיים, או תשלום עבור מוניות, יכול לעלות ביוקר, וגם לשבש את לוח הזמנים, מה שיגרום להפסד כלכלי.

גם כאשר מדובר במשפחה או בקבוצת חברים, השכרת מכוניות או שימוש בתחבורה ציבורית, יכולים להוות מטרד, ועל ידי השכרת כלי תחבורה צמוד, תחסכו זמן ותרוויחו הנאה.
 

תחבורה לכל אירוע – סוגי הכלים השונים
 

חברות ההסעות אשר מספקות שירותים לטיולים ברחבי הארץ, מחזיקות בדרך כלל כלי תחבורה, אשר מספקים פיתרונות טובים לכמה שיותר סגנונות של אירועים. בין אם מדובר בטיול חברה גדול, או בטיול משפחתי קטן, תוכלו למצוא את האמצעי התחבורה המתאים לכם.
 

· אוטובוס – האוטובוס מתאים לכמות של 50 איש לערך ,ויכול להיות מצוין להסעת כמות גדולה של עובדים לטיול חברה, ילדים או נערים מטעם טיול בית ספר, או טיול משפחתי גדול.

· מיניבוס – המיניבוס מתאים לכמות של כ-20 איש לערך, ומתאים מאוד לטיולים וימי כיף, גם בגלל הנוחות והריווח שהוא מאפשר, גם בגלל יכולות הגיבוש האינטימיות שלו וגם בגלל שהוא בעל יכולת של מהירות וקומפקטיות.

· מוניות טרנזיט או ואנים – מוניות אלו מיועדות לקבוצות של עד 10 אנשים לערך, ומצוינות לטיול משפחתי של משפחה מרובת ילדים, צוות קטן במקום העבודה, או קבוצת חברים מהצבא או מרקע כזה ואחר. המוניות מצטיינות במהירותן וגם באווירה החברתית והפרטית שהן מעניקות.

Nagishly- Dont touch