הסעות לגני ילדים

הסעות לגני ילדים

כהורים לילדים אנו עושים כל שביכולתנו בכדי לשמור על רווחתם ובריאותם של ילדנו. המסגרת החינוכית בה ילדינו יתחנכו היא אחת הבחירות הראשונות והחשובות שאנו עושים במהלך חייהם, ולו רק בשל העובדה כי הם מבלים את מרבית חייהם באותם מוסדות חינוך. אך מה בנוגע לאופן הגעתם אל הגנים או בתי הספר? הדרך היומיומית אל גן הילדים ובחזרה ממנו אל הבית, אינה מבוטלת והחשיבות לבטיחות הנסיעה הינה מכרעת. בשוק קיימות מבחר חברות הסעות אך חשוב מאוד לבחון מה כל חברה מציעה והאם היא עומדת בקריטריונים הקפדניים אשר מבטיחים נסיעה בטוחה ואיכותית.


מהם היתרונות שבשרותי הסעות לגני ילדים?
מרוץ החיים המטורף והצורך לעמוד בלוח הזמנים הצפוף גרמו למרבית האנשים למצוא פתרונות אשר ייעלו את התנהלות חיי היום יום. הסעות לגני ילדים נמצאו פתרון יומיומי יעיל ובטוח המבטיח אורח חיים יציב ותקין.


  • עמידה בזמנים – שירותי הסעות בעלי מסלול ומערך איסוף קבועים, ימנעו איחורים מיותרים לגן הילדים מחד ולמקומות העבודה של ההורים מאידך. שירותי ההסעות יחסכו מההורים את הצורך בנסיעה נוספת בשעות העומס, פיזור הילדים לגן הילדים ואיסופם בתום יום הלימודים.
  • בטיחות ונוחות – שירותיה של חברת הסעות איכותית תבטיח את בטיחותם של ילדי הגן באופן מקסימאלי. הילדים יגיעו בבטחה אל גן הילדים כאשר הם ישובים וחגורים ברכב חדיש ובטיחותי. רכבי חברת הסעות מחויבים לעמידה בתקני בטיחות ובדיקות תקופתיות קפדניות. מעבר לכך, בכל מזג אויר הילדים יוסעו בנוחות מרבית על ידי נהגים מיומנים ומנוסים.
  • מיקום – בישובים מרוחקים או בערים גדולות, המרחק מגן הילדים אל הבית הינו לרוב משמעותי. בערים גדולות יש חשיבות רבה לשירותי ההסעות, מאחר והם מצמצמים באופן מכריע את ההתניידות המיותרת של ההורים, מעבר למרחק שעליהם לעבור אל מקום עבודתם. בנוסף, ביישובים מרוחקים, גני הילדים אינם בהכרח ביישוב עצמו אלא ביישוב סמוך לו. לפיכך, שירותי הסעות הינם הפתרון האידיאלי להסעת קבוצת ילדים אל מוסדות הלימוד החיצוניים.
  • ידידותי לסביבה – השיטה של איסוף מספר ילדים ברכב אחד ליעד מסוים נחשבת לאחת הדרכים היעילות לחיסכון בדלק, להפחתת זיהום האוויר ולצמצום עומסי התנועה באופן כללי.


כיצד לבחור חברת הסעות מתאימה?
בחירת חברת הסעות אינה עניין שיש להקל בו ראש. חיי ילדנו מופקדים בידי אותה חברה ולכן חשוב להקפיד על מספר קריטריונים עקרוניים:


  • אישורים ורישיונות - בין אם מדובר באוטובוס או במיניבוס על החברה להיות מצוידת ברישיונות הרלוונטיים. חברת הסעות מחויבת ברישיון ממשרד התחבורה, רישיון המאשר את הכשרת נהגיה כמורשים להסעת ילדים. כמו כן, על החברה לעמוד בהנחיות ובבדיקות משרד הרישוי המאשרות כי הרכבים תיקניים, בני עשר שנים לכל היותר ומתאימים להסעת ילדים.
  • בטיחות הרכבים והנסיעה – חברת הסעות מוקפדת, תיבחן ותפוקח באופן קבוע על ידי קצין בטיחות בתעבורה אשר קיבל מינוי ממשרד התחבורה. חשוב לבדוק שחברת ההסעות מקפידה על ישיבת הנוסעים בעודם חגורים בחגורות בטיחות וכי חל איסור מוחלט על הסעה בעמידה. חברה רצינית ואחראית לא תאפשר הסעת ילדים מעבר לכמות המותרת. נהגי ההסעות יקפידו על תקנות שעות הנהיגה והמנוחה הדרושות בחוק ומעבר לנהיגה הבטוחה עליהם להיות מודעים למתרחש ברכבם ולהתנהגות הילדים בעת הנסיעה.
  •   אבזור וציוד - ברכב הסעה לגני ילדים תיכלל מערכת כריזה, ערכת עזרה ראשונה וערכת כיבוי אש. כמו כן, רכבי הסעה לגני ילדים יותאמו לגיל הילדים ויותקנו בהם פתרונות ישיבה מתאימים. כמובן שאמצעי חימום או קירור, גם הם, פרמטר חשוב לבדיקה בעת בחירת חברת שירותי הסעות.
  • התנהלות חברת ההסעות – חברה איכותית ורצינית תנהל קשר רציף ואדיב עם לקוחותיה. כמו כן עליה לעמוד בלוחות הזמנים הקבועים ובמסלולי האיסוף שנקבעו.

Nagishly- Dont touch