הסעות לאירועים

מתחתנים בקרוב? מתכננים את הפקת אירוע בר המצווה לילד? מפיקים אירוע גדול לארגון?

רוצים להעניק לאורחים שלכם דרך קלה ונוחה להגיע לאירוע?

חברת המפתח תעבורה בע''מ מציעה שירותי הסעות לאירועים. באמצעות כלי הרכב המפוארים והאיכותיים שלנו, האורחים יתחילו את החגיגה עוד לפני שהגיעו לאולם האירועים.

אין ספק כי ההתרגשות כבר מחלחלת אצלכם, והיא צפויה להתגבר לקראת האירוע. יחד עם ההתרגשות, ברור לכם כי עליכם לדאוג לכל אותן הכנות חשובות כבר מעכשיו. והנה, בחרתם מקום שאתם סבורים שאידיאלי לאירוע. הבעיה היא שהוא ממוקם באזור מרוחק יחסית, ואתם חוששים שאורחים רבים לא יוכלו להגיע לשם בצורה פשוטה.

למה לבחור בהסעות לאורחים?

כיום, אין זה מובן מאליו שאדם מסוים יגיע למקום האירוע באופן המהיר והפשוט ביותר. את סוגיית המרחק כבר הזכרנו: גני ואולמות האירועים היפים ביותר בישראל אינם נמצאים דווקא במרכזה, והגעה אליהם כרוכה במרחק נסיעה מסוים. כאשר הוצאות הדלק כיום מרקיעות שחקים, וכאשר רבים אינם מעוניינים לבזבז שעות על נסיעה באזורים לא מוכרים- הם עלולים לא להגיע לאירוע כלל.

היבט אחר, טריוויאלי מעט פחות, הוא שהסעות לאירועים מאפשרות, מעבר לסוגיית המרחק, גם ליהנות יותר באירוע. וכאן בדיוק נכנס האלכוהול לתמונה: לא ניתן למצוא חתונה ללא משקאות אלכוהוליים לשיפור האווירה. כשאין את דאגת הנסיעה, פשוט (ובטוח) הרבה יותר לעשות כן.

היתרונות שלנו בהסעות לאירועים

אז למה לבחור בנו כחברת ההסעות לאירוע שלכם? זה מתחיל מנוחות הנסיעה. כאמור, השאיפה שלכם היא שהאורחים, שמתכוננים בוודאי לקראת אירוע מהנה, ירגישו בנוחות המקסימלית עוד בדרך לאירוע. כלי הרכב שלנו יאפשרו את זה: הם נחשבים למרווחים, מכילים מושבים נוחים ומצוידים כולם במערכות מיזוג אוויר.

עוד מעלה חשובה שלנו נוגעת לאמינות ולדייקנות. אף אחד מאיתנו לא אוהב שאורחים מאחרים לאירוע, או אפילו מפספסים את החופה. אצלנו, יש מחויבות מלאה ללוח הזמנים, ואנחנו לא סוטים ממנו אפילו בדקה. האורחים ייאספו מהנקודות שקבעתם מראש, ויגיעו לאירוע בדיוק שזמן שאתם מעוניינים שיגיעו אליו.

התאמה לצרכים שלכם

שירותי ההסעות לאירועים שלנו מתאימים למעשה לכל סדר גודל: החל ממונית עבור מספר מצומצם של אורחים ש"נתקעו", ועד למיניבוסים שלמים שיאוכלסו באורחים. בתיאום מראש, נוכל להחליט יחדיו בדיוק אילו כלי רכב מבין הצי הרחב שלנו יירתמו למשימה, באופן שיענה על הצרכים שלכם, המארגנים. הנהגים שלנו פרוסים לכל אורכה ורוחבה של מדינת ישראל, כך שניתן למעשה להשתמש בשירותים שלנו בכל אירוע באשר הוא.

כמו כן, אנחנו לא מזניחים את האורחים גם לאחר האירוע. אנו מציעים גמישות מלאה גם בשעת האיסוף חזרה מהאירוע, ועושים זאת גם בשעות לא שגרתיות: בתחום ההסעות, זה ממש לא מובן מאליו. כך, האורחים שלהם לא יצטרכו לעזוב את האירוע בשיאו בגלל שההסעה מחכה להם, וכך גם ההנאה שלהם ממנו תגדל.

סוגיית הבטיחות

בחברת המפתח תעבורה בע''מ אנו לא מוציאים מהמשוואה גם את בטיחות הנסיעה, שברור שצריכה לקבל חשיבות מכרעת. כלי הרכב שלנו מחזיקים בכל האישורים והרישיונות הנדרשים כיום על ידי משרד התחבורה, והם עוברים בדיקות תקופתיות מקיפות על ידי קצין הבטיחות שלנו.

גם הנהגים עצמם נחשבים למנוסים מאד מסוגים, ופועלים שנים רבות בתחום ההסעות. הם ישמחו להעניק את השירות המקסימלי לכל אורח ואורח, ויגלו תמיד אוזן קשבת לכל צורך או רצון של אחד הנוסעים.

תנו לנו להוביל אתכם לאירוע

נמצאים בהליכי תכנון האירוע שלכם? אנו נשמח להסיר מלבכם דאגה בנוגע להיבט חשוב זה של האירוע. אתם יותר ממוזמנים ליצור איתנו קשר, ולשמוע בפירוט על הפתרונות שאנו מציעים בתחום האירוע. יחדיו, נוכל לדאוג לפתרון הסעה שיהיה נוח ויעיל יותר, דבר שיאפשר לשדרג את רמתו של האירוע כולו.

באפשרותכם להשאיר את פרטיכם באתר, ואנו מבטיחים לחזור אליכם במהרה !

Nagishly- Dont touch