הסעות ילדים ונוער למקומות בילוי

נלחמים בתאונות הדרכים

שוב אתם מוצאים את עצמכם מתווכחים עם ילדכם: מי יקבל את האוטו בסוף שבוע? מבטלים בילוי עם חברים בגלל שהאוטו אצל הבן או הבת? לא מצליחים להירדם כי אולי אחד הילדים שלכם עייף בכדי לנהוג לאחר שבילה עד השעות הקטנות של הלילה? הנהג התורן הבריז לחברים שלו? הבת המתינה שעה כדי לתפוס מונית הביתה? שירות מוניות אינו פועל באזור מגוריכם?

 

הסעה מאורגנת, בטוחה ונוחה למקום הבילוי וחזרה הביתה יכולה לחסוך הרבה דאגה ותורמת לשקט הנפשי של כל הורה. כמו כן חוסכת זמן וכסף.

המפתח תעבורה בע"מ  נרתמת למלחמה בתאונות הדרכים ומציעה שירותי הסעות למקומות בילוי ובחזרה הביתה , בבטחה ובנוחות המרבית. אנחנו נדאג לאסוף את ילדכם ואת חבריהם, להביאם למקום הבלוי ולהחזירם הביתה, בדרך הבטוחה והנוחה ביותר.

עלייה בתאונות הדרכים בקרב צעירים מדאיגה את כולנו ואת ההורים בפרט. בכל פעם שהבת או הבן שלכם יוצאים לבלות הדאגה לשלומם גדלה, ובצדק. נוער עד גיל 16 אינם בעלי רישיון נהיגה ולפיכך זה דורש מכם ההורים למצוא סידור הולם לכך שיגיעו למועדון או למסיבה בבטחה, זאת בנוסף להוצאה הכספית הגבוהה הכרוכה בכל יציאה לבילוי, כגון: דלק, הסדרי חנייה, שירות מוניות ספיישל (אזורי בילוי רבים לעיתים מרוחקים ממקום המגורים ולכן צעירים רבים תלויים בתחבורה ציבורית, אשר אינה פועלת בשעות הלילה ובסופי שבוע, או בהתארגנות אחרת של מכר או קרוב משפחה המחזיק ברשותו רכב) ועוד.

גם במקרה ואחד מילדכם הינו בעל רישיון נהיגה הדאגה אינה פוחתת: לאחר בילוי ממושך כושר הנהיגה מוגבל וקטן (גם של הנהג התורן), בעיקר במקרים בהם הבילוי מלווה בשתיית אלכוהול (למרות החוק האוסר על מכירת אלכוהול מתחת לגיל 18 צעירים רבים צורכים אלכוהול במקומות הבילוי).

 

חברת המפתח תעבורה בע"מ צברה ניסיון רב במשך למעלה מ-35 שנות פעילותה בתחום ההסעות. אנו דואגים למרב הנוחיות עבור לקוחותינו באמצעות מתן שירות מקצועי, אמין ואדיב, הקפדה על דיוק בזמני הגעה ואיסוף, וכן תקשורת עם הלקוח במספר שפות.

 

החברה משקיעה משאבים רבים בכלי תחבורה חדישים ומודרניים, על מנת לספק לכם את השירות הטוב ביותר. צוות הנהגים שלנו מורכב מנהגים ותיקים ומיומנים, שהינם בעלי ניסיון בתחום ההסעות בכל רחבי הארץ.

 

אנו עושים מאמצים נרחבים ומשקיעים את מלוא המשאבים כדי לדאוג לכך, שכל הרכבים שלנו יעברו את מלוא הבדיקות הקפדניות ביותר תחת פיקוח של קצין בטיחות, תוך דאגה לבטיחות מרבית של הנוסעים והקפדה על חוקי התעבורה.

 

נשמח לעמוד לרשותך בכל עת, להזמנות ולקבלת פרטים נוספים

Nagishly- Dont touch