הסעות במיניבוס בישראל

פתרונות תחבורה עבור מוסדות פרטיים, ציבוריים או אירועים ותיירות הם מצרך מבוקש, ומכילים מגוון של אפשרויות לפי דרישות וצרכיי הלקוח. אמצעי התחבורה המרכזיים הם אוטובוס המיועד לכמות גדול של נוסעים, מוניות טרנזיט או מוניות אישיות המיועדות לכמות קטנה, ובאמצע נמצא המיניבוס, שיכול להכיל עד כ-20 איש לערך. לבחירה במיניבוס יתרונות רבים והוא מתאים לסוגים שונים של אירועים וממלא צרכים מגוונים של דרישות.
 

מה הם היתרונות של בחירה במיניבוס כאמצעי תחבורה ולאילו אירועים הוא מתאים?
 

מהסעות לבתי ספר ועד לחתונה – מיניבוס לכל דורש!
 

למיניבוס תכונות שונות המייחדות אותו והופכות אותו לפיתרון מושלם עבור אירועים שונים. התנאי היחיד שצריך להיות בבחירת מיניבוס, הוא כמות המקומות שהוא מכיל ועל כן, אם מדובר בצורך לשנע כמות של אנשים שלא עולה על 20 מקומות לערך, הבחירה בו יכולה להיות פיתרון מושלם. להלן סוגי אירועים להם המיניבוס יכול להתאים:
 

· הסעות אמנים – אמנים רבים צריכים פיתרון בשינוע עצמם ממקום למקום, בין אם מדובר בשחקני תיאטרון, הנוסעים להצגה בעיר מרוחקת, ובין אם מדובר בלהקה או בקבוצת אמנים, הנוסעים לבדר אנשים באירוע או מקום מסוים.

אם לא מדובר בציוד גדול שמתלווה אליהם, הבחירה במיניבוס יכולה להיות מועילה במיוחד, גם מבחינת מהירותה וגם מבחינת הנוחות והאווירה שנוצרת.
 

· הסעות ילדים – הרבה פעמים התחבורה הציבורית אינה מסייעת לילדים להגיע למחוז חפצם, בין אם מדובר בבתי הספר, בגנים או בצהרונים ובמיוחד כאשר מדובר בקבוצת ילדים בעלי אופי מסוים, שזקוקה לפיתרון תחבורה קבוע.

על כן, שימוש במיניבוס עבור קבוצה קבועה של ילדים תוכל לתת להורים תחושת ביטחון בעלות סבירה, על מנת להבטיח שינוע נוח של ילדיהם.
 

· הסעות לימי כיף וטיולים – בין אם מדובר בעובדי חברה הנוסעים ליום כיף או במשפחה המארגנת טיול בארץ, מיניבוס יכול להיות פיתרון מצוין עבור דרישה זו. כשמדובר במקרים כאלו, תופתעו לגלות ששכירת מוניות, שימוש בתחבורה ציבורית או שימוש ברכבים פרטיים, עלולה לשבש את סדר היום, לעכב אותו ולגרום לביטול של תכניות. המיניבוס יכול לפתור את כל אלו ולמנוע מתחים הנלווים ליום מאורגן, המיועד לכמות לא מבוטלת של אנשים.
 

· הסעות לחתונה או בר מצווה – כאשר מתכננים אירוע, הרבה פעמים נתקלים בקושי של אורחים להגיע אל המקום המיועד. המיניבוס נותן פיתרון מוצלח לשנע מספר אנשים, המגיעים מאזור ומקום מסוים, שלא עולים על כמות של 20 איש לערך. כך תוכלו להגדיל את כמות האנשים שיגיעו לאירוע שלכם ולא לוותר על אף אחד.
 

· הסעות עובדים – שינוע עובדים הוא אלמנט שמוכיח את עצמו בשוק העבודה ונחשב לתנאי עבודה מכובד ומבוקש. כאשר מדובר על כמות עובדים שמתאימה למיניבוס, הדבר מוכיח את עצמו בכך שיכול לאסוף עובדים ממוקדים שונים, מונע איחורים וחוסך עלויות של תשלום נסיעות לבית העסק.
 

גיבוש ונוחות– היתרונות של בחירה במיניבוס

המיניבוס מהווה בחירה יוקרתית ואיכותית על פני אמצעי תחבורה אחרים, במיוחד בגלל הקומפקטיות שלו והאווירה שמתאפשרת בזכותו. במיניבוס נוצרת אווירת גיבוש, כיוון שהוא לא מכיל מספר גדול של אנשים וסידורי הישיבה בו מאפשרים לנוסעים להתחבר אחד עם השני, וכך הנסיעה במיניבוס יוצרת חוויה כיפית ומגבשת לכל אירוע שיהיה.
 

בנוסף, המיניבוס נחשב למרווח יותר, כך שמעניק לנוסעיו נוחות, שחשובה לנסיעות ארוכות, בהם נדרש לשמור על רמת אנרגיה גבוהה. בגלל גודלו, המיניבוס מהיר יותר מאוטובוס ולמעשה מהירות ההגעה וגמישותו לא יורדת מזו של רכב פרטי או מונית, ואף עולה עליהם בגלל היכולת לנסוע בנתיבי תחבורה ציבורית.

Nagishly- Dont touch