המדריך המלא להסעות מאורגנות

בניגוד למה שרבים חושבים, הסעות מאורגנות מיועדות לא רק לשוק המוסדי והציבורי, אלא גם לציבור הפרטי, המשתמש בהסעות מסוג זה פעמים רבות. למעשה, בכל פעם בה אתם צריכים להגיע למקום מסוים עם קבוצת אנשים גדולה, האפשרות של הסעות מאורגנות יכולה להתגלות בתור האפשרות הטובה ביותר עבורכם ולאפשר לכם ליהנות מנסיעה נוחה, בטוחה ומהנה במיוחד.

כמובן, כל זה תלוי בחברת ההסעות בה אתם בוחרים. לכן, חשוב מאוד לבחור בחברת הסעות מקצועית ואיכותית אשר מעסיקה אך ורק נהגים מקצועיים ומנוסים ומספקת רכבים נוחים, ממוזגים ונקיים – דבר שיעלה בצורה משמעותית את רמת הנוחות שלכם מהנסיעה, גם אם זה למרחקים ארוכים מאוד.

הסעות מאורגנות למוסדות לימוד
אחד הסוגים המוכרים והנפוצים ביותר של הסעות מאורגנות הינו הסעות למוסדות הלימוד. ישנם בתי ספר וגני ילדים רבים אשר אינם מפעילים שירותי הסעות מסודרים, ולכן הורים מתארגנים עם הסעה מסודרת המיועדת להסעת הילדים אל מוסד הלימודים ובחזרה ממנו הביתה בסוף היום. הסעות מסוג זה הינן הסעות קבועות, ולרוב – הילדים מקבלים נהג קבוע אשר עם הזמן מכיר היטב אותם, את ההעדפות של הוריהם ואת מקומות המגורים, וכך יכול לבצע את הנסיעה בצורה הרבה יותר טובה ולהביא כל ילד אל בית הספר או אל הגן ובחזרה ממנו – בשלום ובבטחה. מטבע הדברים, אם אתם זקוקים להסעה מסוג זה – כדאי להתארגן עם כמה שיותר הורים, בכדי שההסעה תהיה מלאה וכך התשלום יתחלק בין יותר הורים, מה שיוריד את העלויות בצורה משמעותית.

הסעות מאורגנות לטיולים
בין אם מדובר בטיול בית ספר, בטיול משפחתי או סתם בטיול קבוצתי – הסעות מאורגנות יפתרו לכם את כל בעיות השינוע בטיול ויאפשרו לכם ליהנות ממנו בצורה הרבה יותר טובה. כמובן, הסעה מאורגנת לטיולים היא הסעה שתלווה אתכם לאורך כל הטיול, בין אם זהו טיול של יום אחד ובין אם הוא נמשך כמה ימים, וכך תאפשר לכם להגיע לכל מקום אליו תרצו להגיע בזמן הטיול בצורה הטובה ביותר.
אם אתם מזמינים הסעה מאורגנת לטיול, חשוב ליידע את הנהג מראש במסלול הטיול שאתם מתכננים בכדי שיתכנן את הנסיעה, יבחן מקומות חניה ותדלוק ויכין את הרכב לסוג הטיול הזה.
 

arranged-shuttle

הסעות מאורגנות לאירועים
אם אתם עומדים לחגוג אירוע חשוב בקרוב, ורוצים להקל על האורחים את ההגעה אל המקום, הסעות מאורגנות יכולות להיות הפתרון הטוב ביותר עבורכם. הסעות מאורגנות שמיועדות לאירועים הינן הסעות אשר ברוב המקרים יוצאות מערי המגורים של בעלי האירוע, עוברות בכמה תחנות מרכזיות ואוספות נוסעים שאמורים להגיע לאותו אירוע. בצורה זו, לאורחים הרבה יותר קל להגיע אל האולם – בייחוד לאלו שאינם בעלי רכב פרטי – ולכן חשוב מאוד לארגן הסעות כאלו לאירועים. הדבר הופך לחשוב פי כמה וכמה כשמדובר באירוע המתקיים במקום מרוחק מעיר המגורים של בעלי האירוע, אשר ממנה מגיע רוב האורחים.

הסעות מאורגנות לנסיעות משפחתיות
פעמים רבות ניתן לראות משפחות אשר עושות שימוש בשירותי הסעות מאורגנות. לרוב, מדובר במשפחות בעלות יותר מ-5 נפשות, אשר צריכות להגיע למקום מסוים אך אינן יכולות לעשות זאת ברכב המשפחתי הקטן. באמצעות שירותי הסעות מקצועיים, הם פותרים את הבעיה על הצד הטוב ביותר ומאפשרים לעצמם להגיע אל המקום הנדרש בצורה הרבה יותר נוחה. כל זאת, מבלי להיעזר בשירותי תחבורה ציבורית – שירותים שהינם פחות נוחים משמעותית, בייחוד כשמדובר בנסיעה של משפחה שלמה, ובייחוד אם מדובר בנסיעה למקום מרוחק אליו לא ניתן למצוא תחבורה ציבורית ישירה.

הסעות אל נמל התעופה בן גוריון
אם אתם עומדים לטוס לחו"ל, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות בכדי להגיע אל נתב"ג בצורה נוחה ומהירה הינו להזמין שירותים של הסעות מאורגנות. הסעה שכזו תגיע אליכם בזמן הנדרש ותוביל אתכם ישירות אל נמל התעופה. כך יהיה לכם קל יותר לנוע עם כל המטען (בניגוד לנסיעה ברכבת), וכך לא תצטרכו לנסוע עם הרכב הפרטי שלכם ולהשאיר אותו בנמל התעופה למשך כל הזמן בו אתם שוהים בחו"ל.

כמובן, נהג ההסעה יקפיד להגיע בדיוק בזמן, ואפילו קודם לכן, בכדי לא לעכב אתכם בהגעה לשדה התעופה, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שלא תאחרו לטיסה שלכם.

מה חשוב לבדוק כשמזמינים הסעות מאורגנות?
אם אתם זקוקים לשירות של הסעות מאורגנות, לכל סיבה שהיא, ישנם כמה פרטים שחשוב שתבדקו לפני שאתם מזמינים את השירות ובוחרים בחברת הסעות מסוימת.

הקריטריונים החשובים ביותר שעליכם לבדוק שחברת ההסעות בה אתם בוחרים עומדת בהם הינם:

  • לחברה רכב הסעות חדיש ונוח אשר ישמש אתכם בזמן הנסיעה.
  • לחברה רכב בעל מספר מקומות התואם את מספר הנוסעים שישתתפו בנסיעה.
  • לחברה נהג בעל היכרות עם המקום אליו אתם נוסעים ועם ניסיון בנסיעות למקום זה.
  • לחברה נהגים מוסמכים וללא בעיות תעבורה קודמות.
  • לחברה רכבים ממוזגים (חשוב במיוחד בעונת בקיץ).
  • החברה מקפידה על איסור עישון ברכבים.
  • החברה אינה גובה מחירים גבוהים יתר על המידה.
  • החברה מקפידה על דיוק ועל עמידה בזמנים.

עמידה בקריטריונים הללו תבטיח לכם כי החברה בה אתם בוחרים הינה חברה מקצועית ואיכותית ואתם יכולים לקבל ממנה שירותי הסעות ללא כל חשש.


arranged-shuttle-1


איך לבצע השוואת מחירים בצורה נכונה?
אחת הטעויות הגדולות ביותר של אנשים אשר מזמינים שירותי הסעות מאורגנות היא בחירה בשירות הזול ביותר שהם מוצאים, ולרוב – את הטעות הזו הם מגלים מאוחר מידי. בכדי לבצע השוואת מחירים בצורה נכונה, לא מספיק רק לחפש את המחיר הזול ביותר, אלא גם לבדוק את רמת השירות שאתם מקבלים בתמורה למחיר הזה. אם תבחרו בחברת הסעות שמספקת רכבים ישנים ורעועים, נהגים מפוקפקים, ללא מיזוג וללא שירות אדיב – ברור שהמחיר שתקבלו יהיה נמוך מאוד, אך גם השירות שתקבלו בתמורה יהיה ירוד מאוד ועלול להשפיע על כל הנסיעה שלכם.

לכן, חשוב לבחור בחברה איכותית העומדת בכל הקריטריונים שציינו מעלה, ועם זאת, אינה מציעה מחירים מופרזים יתר על המידה. זוהי השוואת מחירים נכונה: למצוא את החברה שמציעה לכם את השירות הטוב ביותר, במחיר המשתלם ביותר.

מה כדאי לתאם עם הנהג לפני ההגעה?
לפני ההגעה של ההסעה אליכם, ולאחר שהזמנתם אותה, כדאי לקיים שיחת טלפון עם הנהג, בה תעבירו לו פרטים חשובים, כגון:
- פרטי הנסיעה (שעת הנסיעה, תאריך וכדומה).
- המקום אליו אתם נוסעים.
- עצירות נדרשות בדרך.
- המקום ממנו עליו לאסוף אתכם.
- האם יש ילדים שזקוקים למושבי בטיחות (ישנן חברות הסעות אשר מספקות את המושבים הללו, אך לא כולן, וחשוב לבדוק זאת מראש).

הפרטים הללו יסייעו לנהג לדעת בדיוק מהם הצרכים שלכם, להתאים את עצמו לצרכים שלכם ולהתכונן אל הנסיעה בצורה הרבה יותר טובה. כך גם תהיה לכם אפשרות להכיר את הנהג עוד לפני הנסיעה (גם אם זה רק בשיחת טלפון), לבחון את רמת האדיבות והמקצועיות שלו ולהיות הרבה יותר שלווים, רגועים ובטוחים בכך שמדובר בנהג מקצועי שיעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

לסיום, כל מה שנותר לנו לאחל לכם הוא נסיעה נעימה ובטוחה!

Nagishly- Dont touch